HABERLER

Haberler ve Duyurular

Sağlık Uzman Yardımcıları Tez Değerlendirme Sonuçları 2018 - 2

20.03.2018 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Uzmanlığı Tez Değerlendirme sonuçları

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Sağlık Uzman Yardımcılarının, 20.03.2018 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Uzmanlığı Tez Değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Sağlık Uzman Yardımcıları Tez Değerlendirme Sonuçları 2018-1

15.03.2018 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Uzmanlığı Tez Değerlendirme sonuçları

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Sağlık Uzman Yardımcılarının, 15.03.2018 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Uzmanlığı Tez Değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

 

Sağlık Uzman Yardımcıları Tez Değerlendirme Sonuçları

Sağlık Uzman Yardımcıları Tez Değerlendirme Sonuçları

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Sağlık Uzman Yardımcılarının, 05.01.2018 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Uzmanlığı Tez Değerlendirme sonuçları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

 

ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

Sağlık Bakanlığı Erzurum İl Değerlendirme Toplantısı 25-26 Şubat 2017 Cumartesi ve Pazar günleri Erzurum’da yapıldı.

Erzurum’daki Sağlık Yatırımlarının da değerlendirildiği toplantı öncesinde Cumartesi günü yapımı devam eden 1450 Yataklı Erzurum Sağlık Kampüsü’nün şantiyesi de Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN ve genel müdür yardımcısı ile daire başkanlarından oluşan heyeti tarafından gezildi. Şantiye sahasında denetimlerde bulunan TAFLAN gerekli gördüğü şantiyenin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması hususunda gerek yüklenici firmaya gerekse idareye düşen noktalarda ekibine talimatlarını verdi.
ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

Elazığ Şehir Hastanesinin Finansal Kapanışı diğer finansal kapanışlardan farklı bir niteliğe sahiptir.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü uhdesinde Kamu Özel Ortaklığı modeli ile hayata geçirilen Elazığ Şehir Hastanesinin finansal kapanış töreni İstanbul’da gerçekleştirildi. Yılın son günlerinde gerçekleştirilen bu kapanış ile Elazığ Şehir Hastanesi için 288 Milyon Euro kredi ülkemize getirilmiş oldu.
RSS
12345678910 Last