HABERLER

Haberler ve Duyurular
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın Yozgat Ziyareti

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın Yozgat Ziyareti

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ve beraberindeki heyet bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Yozgat’a gitti.

İlk olarak Valiliği ziyaret eden Bakan Akdağ, Yozgat’ın bütün sağlık fotoğrafını ortaya koyacaklarını ve yapılan hizmetleri gözden geçireceklerini belirterek, “Özelikle 2017’den itibaren sağlıkta dönüşüm ikinci fazını yürürlüğe koymuş olacağız. Bunun stratejisini hazırlıyoruz, faaliyet planlarını yapıyoruz. 
Mersin Şehir Hastanesi

Mersin Şehir Hastanesi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Büyük Bölümü Tamamlanan Ve Türkiye’nin Açılacak İlk Şehir Hastanesi Olma Özelliğini Taşıyan Mersin Şehir Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu.

İlk Şehir Hastanesi Olacak
Eskişehir Şehir Hastanesi İçin İmzalar Atıldı

Eskişehir Şehir Hastanesi İçin İmzalar Atıldı

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Eskişehir Şehir Hastanesi için iki banka tarafından sağlanan proje finans anlaşmasının imza törenine katıldı.

“Toplamda 14 bin yatağa ulaşacağız” 
Adana Şehir Hastanesi Ziyareti

Adana Şehir Hastanesi Ziyareti

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ve beraberindeki heyet bir dizi temasta bulunmak üzere Adana’ya gitti.

Bakan Akdağ, Adana Valiliği'nin ziyaretinin ardından Adana Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Proje Finansman Töreni

Proje Finansman Töreni

İzmir ve Kocaeli Şehir Hastaneleri Proje Finansman Töreni

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen İzmir ve Kocaeli Şehir Hastaneleri Proje finansman törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile İzmir ve Kocaeli’den gelen davetliler katıldı.

Şehir hastanelerinin kendisinin 14 yıllık hayali olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, başbakan olduğu günden bu yana bu projeyi hayata geçirmek için çok mücadele ettiğini belirtti. Erdoğan, “Bu hiç kolay bir süreç olmadı.

RSS
123456