HABERLER

Haberler ve Duyurular
ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

Sağlık Bakanlığı Erzurum İl Değerlendirme Toplantısı 25-26 Şubat 2017 Cumartesi ve Pazar günleri Erzurum’da yapıldı.

Erzurum’daki Sağlık Yatırımlarının da değerlendirildiği toplantı öncesinde Cumartesi günü yapımı devam eden 1450 Yataklı Erzurum Sağlık Kampüsü’nün şantiyesi de Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN ve genel müdür yardımcısı ile daire başkanlarından oluşan heyeti tarafından gezildi. Şantiye sahasında denetimlerde bulunan TAFLAN gerekli gördüğü şantiyenin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması hususunda gerek yüklenici firmaya gerekse idareye düşen noktalarda ekibine talimatlarını verdi.
ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

Elazığ Şehir Hastanesinin Finansal Kapanışı diğer finansal kapanışlardan farklı bir niteliğe sahiptir.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü uhdesinde Kamu Özel Ortaklığı modeli ile hayata geçirilen Elazığ Şehir Hastanesinin finansal kapanış töreni İstanbul’da gerçekleştirildi. Yılın son günlerinde gerçekleştirilen bu kapanış ile Elazığ Şehir Hastanesi için 288 Milyon Euro kredi ülkemize getirilmiş oldu.
ISPARTA’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

ISPARTA’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

Isparta’da Sağlık alanındaki tüm gelişmelerin ele alındığı İl Değerlendirme Toplantısı sorunların yerinde tespiti ve çözümü imkanını beraberinde getirdi.

T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep AKDAĞ Isparta İl Değerlendirme Toplantısını yapmak üzere Isparta’ya geldi. Müsteşar Yardımcıları, Genel Müdürler, Kurum Başkanları, Genel müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları’nın da katıldığı İl Değerlendirmesinde T.C. Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN da hazır bulundu. 
SAĞLIK YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRÜ ISPARTA ŞEHİR HASTANESİNDE

SAĞLIK YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRÜ ISPARTA ŞEHİR HASTANESİNDE

Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN Isparta’da yapımı devam eden 755 Yataklı Isparta Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Her biri 30 m2 genişliğinde; içerisinde WC ve banyodan müteşekkil ıslak hacimin yer aldığı; elbise dolabı, buzdolabı, TV ve yatak olma özelliğine sahip refakatçi koltuğu bulunan beş yıldızlı otel konforunda tek kişilik odalar olacak.
KONYA ŞEHİR HASTANESİNİN TEMELİNİ CUMHURBAŞKANI ATTI

KONYA ŞEHİR HASTANESİNİN TEMELİNİ CUMHURBAŞKANI ATTI

Karatay’da yapılan temel atma için Kılıçaslan Meydanından T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile bağlantı kuran T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ Konya Şehir Hastanesi hakkında Cumhurbaşkanı’na bilgilendirme yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’IN start vermesi ile Konya Şehir Hastanesinin temeli atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan:’’  ‘’ dedi.
RSS
12345