Genel Müdürlük

                     Kadir Serdar TAFLAN

                                  Genel Müdür


 

Genel Müdür'ün Özgeçmişi

 

İnşaat Yüksek Mühendisi

Kadir Serdar TAFLAN;

1964 yılında Erzurum’da doğdu. Yükseköğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı.       1989 yılında aynı fakültenin Su Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans yaptı.

Özel sektöre ve kamu kurumlarına yönelik pek çok projenin yöneticiliğini yapan Taflan, 1995 yılında İGDAŞ A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı oldu. 2002 yılına kadar bu görevi sürdürdü.

2002 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinden İSTON A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcılığına getirilen Taflan, 2004 yılında İSTON’un Genel Müdürü oldu. 2011 yılına kadar İSTON A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yürüten Taflan, 2011 yılında Sağlık Bakanlığı Bakan Müşaviri olarak atandı.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün kuruculuğunu yapan ve Eylül 2013’e kadar Genel Müdür olarak görevde kalan Kadir Serdar Taflan, 2 Ağustos 2016’da bu göreve yeniden getirildi. 

İletişim
  • Adres: Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad. No:40 Kızılay/Çankaya/Ankara
  • Telefon: (0312) 585 64 06-07
  • Faks: (0312) 585 65 33
  • Eposta:sygm@saglik.gov.tr
Haberler ve Duyurular

THSK ile TİTCK Kampüsü Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerinin Temin Edilmesi İşine İlişkin İzleme ve Değerlendirme Danışmanlık Hizmet Alımı İşi Erteleme

 "Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Kampüsü Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerinin Temin Edilmesi İşine İlişkin İzleme ve Değerlendirme Danışmanlık Hizmet Alımı İşi" nin ihalesi 05.07.2017 tarihi saat 15:00' e ertelenmiştir.
0 Yorumlar

Denizli Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerinin Temin Edilmesi İşi Nihai Fiyat Teklifleri Erteleme

"Denizli Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerinin Temin Edilmesi İşi" nin Nihai Fiyat Teklifleri 04.07.2017 tarihi, saat 14:00’ e ertelenmiştir.

0 Yorumlar
ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

ERZURUM’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

Sağlık Bakanlığı Erzurum İl Değerlendirme Toplantısı 25-26 Şubat 2017 Cumartesi ve Pazar günleri Erzurum’da yapıldı.

Erzurum’daki Sağlık Yatırımlarının da değerlendirildiği toplantı öncesinde Cumartesi günü yapımı devam eden 1450 Yataklı Erzurum Sağlık Kampüsü’nün şantiyesi de Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN ve genel müdür yardımcısı ile daire başkanlarından oluşan heyeti tarafından gezildi. Şantiye sahasında denetimlerde bulunan TAFLAN gerekli gördüğü şantiyenin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması hususunda gerek yüklenici firmaya gerekse idareye düşen noktalarda ekibine talimatlarını verdi.
Yazan: Inoventa
0 Yorumlar
ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ FİNANSAL KAPANIŞ TÖRENİ

Elazığ Şehir Hastanesinin Finansal Kapanışı diğer finansal kapanışlardan farklı bir niteliğe sahiptir.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü uhdesinde Kamu Özel Ortaklığı modeli ile hayata geçirilen Elazığ Şehir Hastanesinin finansal kapanış töreni İstanbul’da gerçekleştirildi. Yılın son günlerinde gerçekleştirilen bu kapanış ile Elazığ Şehir Hastanesi için 288 Milyon Euro kredi ülkemize getirilmiş oldu.
Yazan: Inoventa
0 Yorumlar
ISPARTA’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

ISPARTA’DA İL DEĞERLENDİRMESİ

Isparta’da Sağlık alanındaki tüm gelişmelerin ele alındığı İl Değerlendirme Toplantısı sorunların yerinde tespiti ve çözümü imkanını beraberinde getirdi.

T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep AKDAĞ Isparta İl Değerlendirme Toplantısını yapmak üzere Isparta’ya geldi. Müsteşar Yardımcıları, Genel Müdürler, Kurum Başkanları, Genel müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları’nın da katıldığı İl Değerlendirmesinde T.C. Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN da hazır bulundu. 
Yazan: Inoventa
0 Yorumlar
RSS
12345678910 Last