Genel Müdürlük

Hüseyin İnceöz

Genel Müdür

İletişim
  • Adres: Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad. No:40 Kızılay/Çankaya/Ankara
  • Telefon: (0312) 585 64 06-07
  • Faks: (0312) 585 65 33
  • Eposta:sygm@saglik.gov.tr
Haberler ve Duyurular

Denizli Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi Nihai Fiyat Teklifleri Erteleme

"Denizli Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi" nin Nihai Fiyat Teklifleri 30.11.2017 tarihi, saat 15:00’ e ertelenmiştir.
Yazan: Admin
0 Yorumlar

Şanlıurfa Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşine İlişkin İzleme ve Değerlendirme Danışmanlık Hizmet Alımı İşi İhale İptali

"Şanlıurfa Sağlık Yerleşkesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşine İlişkin İzleme ve Değerlendirme Danışmanlık Hizmet Alımı İşi" İdari Şartnamenin 15.1 maddesi uyarınca iptal edilmiştir.

Yazan: Admin
0 Yorumlar

Diyarbakır Kayapınar Şehir Hastanesi Yapım İşleri İle Ürün Ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi Ön Yeterlik İlanı

Diyarbakır Kayapınar Şehir Hastanesi Projesi, 6428 Sayılı T.C. Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İş Birliği Modeli İle Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınmasına İlişkin Uygulama Yönetmeliği” (buradan başlayarak “ Yönetmelik ” olarak adlandırılacaktır.) doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Proje; 08.09.1983 tarihli 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 04.01.2002 tarihli 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. İhalede, Yönetmeliğin 18. maddesi kapsamında belli istekliler arasında ihale yöntemi uygulanacaktırÖn yeterlik değerlendirmesine ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yazan: Admin
0 Yorumlar

Antalya Şehir Hastanesi Yapım İşleri İle Ürün Ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi Ön Yeterlik İlanı

Antalya Şehir Hastanesi Projesi, 6428 Sayılı T.C. Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İş Birliği Modeli İle Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınmasına İlişkin Uygulama Yönetmeliği” (buradan başlayarak “ Yönetmelik ” olarak adlandırılacaktır.) doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Proje; 08.09.1983 tarihli 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 04.01.2002 tarihli 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. İhalede, Yönetmeliğin 18. maddesi kapsamında belli istekliler arasında ihale yöntemi uygulanacaktırÖn yeterlik değerlendirmesine ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yazan: Admin
0 Yorumlar

Diyarbakır Şehir Hastanesi Yapım İşleri İle Ürün Ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi Hakkında

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel İşbirliği Daire Başkanlığı (“ İdare ” ) tarafından Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Diyarbakır Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi ‘nin ihalesi, 6428 sayılı Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınması ile 6527 sayılı Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunlarına dayalı “ Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İşbirliği Modeli ile Tesis Yaptırılması, Yenilenmesi ve Hizmet Alınmasına İlişkin Uygulama Yönetmeliği” doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Proje; 08.09.1983 tarihli 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 04.01.2002 tarihli 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. Bu ihalede, Yönetmeliğin 18. maddesi kapsamında belli istekliler arasında ihale yöntemi uygulanacaktır. Ön Yeterlik çalışmaları tamamlandıktan sonra ilan metni yayınlanacaktır.

Yazan: Admin
0 Yorumlar
RSS
12345678910 Last